اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید که دوست دارید درباره جزئیات زندگی چهره های مشهور ایرانی بیشتر بدانید این سری از مطالب چهره های ایرناک را از دست ندهید.ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد 13 تیر آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 13 تیر

مردم علاقه زیادی به سلبریتی ها و چهره های مشهور دارند و اغلب دوست دارند درباره زندگی آنها اطلاعات بیشتر کسب کنند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید و دوست دارید درباره جزئیات زندگی چهره های مشهور ایرانی بیشتر بدانید این سری از مطالب چهره های ایرناک را از دست ندهید.چهره های متولد و درگذشته در 13 تیر + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 13 تیر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد 13 تیر آشنا میکنیم.

این چهره مشهور ایرانی متولد 13 تیر است

رستاک حلاج

رستاک حلاج خواننده جوان موسیقی پاپ 13 تیرماه 1362 در تهران متولد شد.

تولد رستاک حلاج در 13 تیر

13 تیر سالروز تولد رستاک حلاج

رستاک حلاج حضور در دنیای هنر با از 12 سالگی با نوازندگی گیتار آغاز کرد و پس از تحصیل در رشته موسیقی و همکاری با علیرضا عصار در 19 سالگی اولین آهنگ مشترک این خواننده منتشر شد و اولین آلبوم رسمی او با نام پاییز سال بعد در سال 94 روانه بازار موسیقی شد.

چهره های متولد و درگذشته در 13 تیر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,270