اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 14 آبان هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 14 آبان

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهاردهمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 14 آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 14 آبان + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 14 آبان + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 14 آبان هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 14 آبانند

شیلا خداداد

شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 آبان 1359 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 14 آبان

شیلا خداداد بازیگر کشورمان متولد 14 آبان است

شیلا خداداد با نقش سیتا در سریال مسافری از هند به دنیای تلویزیون معرفی شد و بعد از آن در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت. اعتراض به کارگردانی مسعود کیمیایی اولین حضور سینمایی شیلا خداداد بود. این هنرمند کشورمان همسر فرزین سرکارات جراح زیبایی است.

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 آبان 1361 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 14 آبان

امیرحسین آرمان بازیگر کشورمان متولد 14 آبان است

امیرحسین آرمان برای اولین بار در سال 83 در فیلم ازدواج به سبک ایرانی ساخته حسن فتحی جلوی دوربین رفت. سریال کیمیا ، مرز خوشبختی ، پریا ، زخم ، کلاه پهلوی و ... از جمله سریال های تلویزیونی این بازیگر جوان محسوب میشوند.

محمد شادانی

محمد شادانی بازیگر و مجری کشورمان 14 آبان 1374 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 14 آبان

محمد شادانی بازیگر کشورمان متولد 14 آبان است

محمد شادانی از سال83 با بازی در برنامه باغ شادونه به تلویزیون راه یافت و در سریال بزرگمرد کوچک ، ترانه مادری ، بچه های بهشت و ... جلوی دوربین رفت.

بیژن علیمحمدی

بیژن علی محمدی متولد ۱۳۴۰ تهران دوبلور سینما و تلویزیون ایرانی بود.

نوع صدا و شبیه سازی آن به صدای حقیقی شخصیت های اصلی آن است. صدای امام خمینی (ره) ، محمدرضا پهلوی ، مقام معظم رهبری ، شهید مطهری ، دکتر شریعتی ، آیت الله هاشمی رفسنجانی همگی حاصل تلاش بیژن علی محمدی است که با توانایی خود سعی کرده هر کدام از این صداها را شبیه به شخصیت حقیقی آنها دوبله کند.

بیژن علیمحمدی دوبلور کشورمان درگذشته 14 آبان است

بیژن علیمحمدی دوبلور کشورمان درگذشته 14 آبان است

علیمحمدی حدود دو هفته به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری بود و در صبح روز ۱۴ آبان ۱۳۹۸ بر اثر سکته قلبی در 58 سالگی در بیمارستان امام خمینی تهران درگذشت.

بازدید : 7,589 بار
چهره های متولد و درگذشته در 14 آبان + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,360