در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهاردهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 14 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 14 مهر اشاره میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 14 مهر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهاردهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 14 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 14 مهر اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 14 مهر + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 14 مهر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 14 مهرند

شاهرخ استخری

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر 1359 در تهران متولد شد.

تولد شاهرخ استخری بازیگر دلنوازان

شاهرخ استخری بازیگر کشورمان متولد 14 مهر است

شاهرخ استخری با بازی در مجموعه دلنوازان و فاصله ها در تلویزیون به شهرت رسید و سریال هایی چون آمین ، ماه و پلنگ ، پرواز در ارتفاع صفر و دلدادگان جلوی دوربین رفت.

ساره بیات

ساره بیات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر 1358 متولد شد.

ساره بیات بازیگر کشورمان

ساره بیات بازیگر کشورمان متولد 14 مهر است

ساره بیات با بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین به عنوان چهره ای سینمایی شناخته شد و در سریال عاشقانه ، فیلم محمد رسول الله ، زرد ، لابی ، رحمان 1400 ، بیست و یک روز بعد و ... جلوی دوربین رفت.

شیوا بلوریان

شیوا بلوریان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 مهر 1358 متولد شد.

14 مهر تولد شیوا بلوریان بازیگر کشورمان

شیوا بلوریان بازیگر کشورمان متولد 14 مهر است

شیوا بلوریان با بازی در سریال زیر آسمان شهر ، کلانتر و نقطه چین شناخته شد و از جمله فیلم های او میتوان به شب هزار و یکم ، ستاره های سربی ، ضربان منفی ، دفترخانه شماره سیزده و حس پنهان ، مه بانو و کمکم کن اشاره کرد.

محمدحسین میثاقی

محمدحسین میثاقی مجری برنامه های فوتبالی تلویزیون 14 مهر 1365 در کرج متولد شد.

محمدحسین میثاقی گزارشگر فوتبال

14 مهر سالروز تولد محمدحسین میثاقی

محمدحسین میثاقی در دوران دانشجویی و در زمان همکاری با رادیو کرمانشاه گزارش هایی را برای شبکه سه ارسال میکرد و همین موضوع و بعد از آن با پذیرفته شدن در تست گزارشگری و صداو تایید عادل فردوسی پور به شبکه سه سیما راه یافت و از سال 83 حضور جدی در تلویزیون را آغاز کرد و به اجرای برنامه های مختلف فوتبالی پرداخت.

چهره های متولد و درگذشته در 14 مهر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,540