امروز 15 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 15 آبان

آبان به نیمه رسید و تا چشم برهم بزنیم سومین ماه پاییز هم از راه میرسد. هوا کم کم رنگ پاییزی و سردی زمستان گرفته است و نوید فرارسیدن روزهای سرد زمستانی آغاز میشود. در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به پانزدهمین روز از آبان ماه رسیدیم.چهره های متولد و درگذشته در 15 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 15 آبان + عکس در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 15 آبان متولد شده اند یا درگذشتند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 15 آبانند

احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده تلویزیون 15 آبان 1361 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 15 آبان

احسان علیخانی مجری کشورمان متولد 15 آبان است

احسان علیخانی حدود یک دهه است که اجرای برنامه ماه عسل ویژه ماه مبارک رمضان را در شبکه سه سیما برعهده دارد. اولین حضور تلویزیونی احسان علیخانی به برنامه پسرای ایرونی در سال 83 باز میگردد.

عطاالله زاهد

عطاالله زاهد بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان سال 1294 متولد شد و 15 آبان 1370 درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 15 آبان

عطاالله زاهد بازیگر کشورمان درگذشته 15 آبان است

عطاالله زاهد فعالیت هنری را از سال 1303 در تئاتر آغاز کرد و به بازیگری ادامه داد و در زمینه دوبله نیز فعالیت داشت. دلشدگان ، مدرسه پیرمردها و در مسیر غبار از جمله فیلم های این هنرمند کشورمان است.

بازدید : 3,343 بار
چهره های متولد و درگذشته در 15 آبان + عکس
4.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,290