در ادامه چهره های متولد 15 اردیبهشت و بیوگرافی چهره های متولد 15 اردیبهشت و درگذشت بازیگران در 15 اردیبهشت و هنرمندان فوت شده در پانزده اردیبهشت سلبریتی های به دنیا آمده در پانزدهم اردیبهشت و مرگ افراد مشهور ایرانی را در ایرناک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 15 اردیبهشت

اردیبهشت ماه به نیمه رسید و کم کم درحال عبور از دومین ماه فصل بهار هستیم. امروز پانزدهمین روز از اردیبهشت ماه همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت اکتفا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 15 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 15 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت هستند

پویا امینی

پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 15 اردیبهشت 1356 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت

پویا امینی بازیگر کشورمان در 15 اردیبهشت متولد شد

پویا امینی با بازی در سریال در قلب من به تلویزیون راه یافت و بعد از آن با بازی در سریال خط قرمز به شهرت رسید و اولین بار با فیلم سینمایی وعده دیدار وارد سینما شد.


محمود بصیری

محمد بصیری بازیگر پیشکسوت کشورمان 15 اردیبهشت 1326 در شهرستان انار متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت

محمود بصیری بازیگر کشورمان در 15 اردیبهشت متولد شد

محمود بصیری با بازی در تئاتر وارد دنیای هنر شد و اولین با با فیلم زنها فرشته اند به دنیای سینما راه یافت. کتاب فروشی هدهد یکی از معروف ترین سریال های تلویزیونی اوست.


غلامحسین بنان

غلامحسین بنان خواننده موسیقی کلاسیک کشورمان 15 اردیبهشت 1290 متولد شد.

غلامحسین بنان خواننده موسیقی سنتی

15 اردیبهشت سالروز تولد غلامحسین بنان

این چهره پیشکسوت دنیای موسیقی که برای دوستان این هنر به خوبی شناخته شده است با خط بین المللی موسیقی آشنا بود و فعالیت در دنیا یموسیقی را از سال 1306 آغاز کرد و الله ناز اثر ماندگاری از او در دنیای موسیقی است.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
90%
چهره های متولد و درگذشته در 15 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی
4.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,530