امروز 16 آذر همزمان با سالروز تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 16 آذر

آذر سومین ماه پادشاه فصل ها هم از نیمه عبور کرد و به شانزدهمین روز خود رسید. امروز شانزدهمین روز از آذرماه است و تا چشم برهم بزنیم زمستان هم از راه میرسد. شانزدهم آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 16 آذر می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 16 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 16 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 16 آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 16 آذر هستند

مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی نویسنده کشورمان 16 آذر 1350 در تهران متولد شد.

تولد مهراب قاسمخانی نویسنده کشورمان در 16 آذر

مهراب قاسمخانی نویسنده کشورمان متولد 16 آذر است

مهراب قاسمخانی با نویسندگی سریال های طنز مهران مدیری به شهرت رسید و نویسندگی آثاری چون پاورچین ، نقطه چین ، شبهای برره ، مسافران ، ساختمان پزشکان ، پژمان و ... را برعهده داشت. شقایق دهقان همسر مهراب قاسمخانی است.

منوچهر نوذری

منوچهر نوذری بازیگر ، دوبلور و مجری کشورمان سال 1315 متولد شد و 16 آذر 1384 در تهران درگذشت.

منوچهر نوذری بازیگر کشورمان درگذشته 16 آذر است

16 آذر سالروز درگذشت منوچهر نوذری

منوچهر نوذری پدر ایرج نوذری بازیگر کشورمان است که از اولین گویندگان ایران است و از سال 1335 فعالیت در رادیو را آغاز کرد و به عنوان بازیگر ، کارگردان ، دوبلور و مجری تا سال های پایانی عمر به فعالیت پرداخت.

بازدید : 3,662 بار
چهره های متولد و درگذشته در 16 آذر + عکس و بیوگرافی
4.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,560