اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز هستند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 16 شهریور

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به شانزدهمین روز از شهریورماه رسیدیم . امروز 16 شهریو همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 16 شهریور + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 16 شهریور + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز هستند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک را از دست ندهید.

این چهره مشهور ایرانی متولد 16 شهریور است

هوشنگ مرادی کرمانی

هوشنگ مرادی کرمانی نویسنده معاصر کشورمان 16 شهریور 1323 در کرمان متولد شد.

هوشنگ مردادی کرمانی نویسنده کشورمان

تولد هوشنگ مردادی کرمانی خالق قصه های مجید

هوشنگ مرادی کرمانی خالق قصه های مجید است که از از سال 1339 نویسندگی را با رادیو آغاز کرد و اولین جایزه نویسندگی اش را به خاطر بچه های قالیبافخانه دریافت کرد و آثار او به زبان های مختلف دنیا ترجمه شده است و آثار تلویزیونی و سینمایی از روی قصه های او ساخت شد.

هوشنگ مردادی کرمانی خالق قصه های مجید

تولد هوشنگ مردادی کرمانی در 16 شهریور

قصه های مجید ، شرم ، ماه شب چهارده ، صبح روز بعد ، چکمه ، تیک تاک ، کیسه برنج و .. از جمله آثار سینمایی هستند که هوشنگ مرادی کرمانی در آنها به عنوان نویسنده حضور دارد.

بازدید : 1,198 بار
چهره های متولد و درگذشته در 16 شهریور + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,320