اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی درگذشته 16 مردادند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 16 مرداد

امروز 16 مرداد سالروز اتفاقات مهمی در زندگی بسیاری از افراد است که برای برخی خوشایند و برای برخی ناخوشایند است . امروز سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی درگذشته 16 مرداد اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 16 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 16 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی درگذشته 16 مردادند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره مشهور ایرانی درگذشته 16 مرداد است

سیدکمال طباطبایی

سید کمال طباطبایی متولد 1340 تهران تهیه کننده سینما و تلویزیون ایرانی بود.بیوگرافی سید کمال طباطبایی و همسرش + زندگی شخصی و علت مرگ در ایرناک بیوگرافی سید کمال طباطبایی و همسرش + زندگی شخصی و علت مرگ در ایرناک

سیدکمال طباطبایی

سید کمال طباطبایی تهیه کننده کشورمان در 16 مرداد درگذشت

سید کمال طباطبایی سالها پیش ازدواج کرده بود و فرزندش علی طباطبایی از بازیگران سینما و تلویزیون بود که چند سال پیش بر اثر ایست قلبی درگذشت.

پرویز شاهین خو

پرویز شاهین خو بازیگر پیشکسوت سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان سال 1294 متولد شد و 16 مرداد 1395 در تهران درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 16 مرداد

پرویز شاهین خو بازیگر کشورمان در 16 مرداد درگذشت

پرویز شاهین خو بازی در تئاتر را از سال 1312 آغاز کرد و در سریال هایی چون سریال سربداران ، روزی روزگاری ، تفنگ سرپر ، امام علی ، ولایت عشق و میرزا کوچک خان جنگلی ایفای نقش کرد و آخرین حضور او در تلویزیون مربوط به سریال روزگار قریب است.

بازدید : 2,023 بار
چهره های متولد و درگذشته در 16 مرداد + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 14,630