در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هفدهمین روز از اسفندماه رسیدیم. امروز 17 اسفند همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

چهره های متولد و درگذشته در 17 اسفند

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هفدهمین روز از اسفندماه رسیدیم. امروز 17 اسفند همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 17 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 17 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناک

امروز 17 اسفند همزمان با سالروز تولد علی اوجی بازیگر و تهیه کننده سینما و تلویزیون است که در ادامه با بیوگرافی کوتاهی از او آشنا میشویم.

این چهره های مشهور ایرانی در 17 اسفند متولد شدند

علی اوجی

علی اوجی متولد 17 اسفند سال 1362 بازیگر نویسنده و تهیه کننده موسیقی است. علی اوجی سالهای زیادی در زمینه تهیه کنندگی موسیقی فعالیت داشت و با دعوت مهران مدیری برای بازی در مجموعه شوخی کردم به دنیای بازیگری راه یافت.

علی اوجی وکیل سریال درحاشیه در 17 اسفند متولد شد

علی اوجی وکیل سریال درحاشیه در 17 اسفند متولد شد

علی اوجی در سریال درحاشیه در نقش وکیل مهران مدیری جلوی دوربین رفت.

علی اوجی در کنار همسرش نرگس محمدی

علی اوجی و همسرش نرگس محمدی در جشن عقدشان

او در سال 1396 بعد از حضور نرگس محمدی بعنوان مهمان در برنامه دورهمی مهران مدیری به گفته خودش از وی خوشش آمد و تصمیم گرفت با او ازدواج کند. مراسم عقد این دو هنرمند در اردیبهشت ماه 1396 باحضور دوستان و خانواده هایشان برگزار شد.

علی اوجی در کنار همسرش نرگس محمدی

علی اوجی و همسرش نرگس محمدی

چهره های متولد و درگذشته در 17 اسفند + عکس و بیوگرافی
4.5
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,430