امروز 17 خرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 17 خرداد

امروز 17 خرداد سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیا است و افراد زیادی در چنین روزی متولد شده اند و درگذشته اند. در روزشمار تاریخ تولد چهره ها در این مطالب ایرناک به هفدهمین روز از خردادماه رسیدیم.چهره های متولد و درگذشته در 17 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 17 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

امروز 17 خرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 17 خردادند

مرضیه برومند

مرضیه برومند کارگردان ، بازیگر و عروسک گردان کشورمان 17 خرداد 1330 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 17 خرداد

مرضیه برومند کارگردان کشورمان در 17 خرداد متولد شد

مرضیه برومند با اثر ماندگار شهر موشها در میان مردم شناخته میشود و سریال همه بچه های من و آب پریا جدیدترین کار تلویزیونی او محسوب میشود.


اکبر جنتی شیرازی

اکبر جنتی شیرازی بازیگر ، فیلمنامه نویس و تهیه کننده کشورمان 17 خرداد 1375 درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 17 خرداد

اکبر جنتی تهیه کننده کشورمان در 17 خرداد درگذشت

اکبر جنتی فعالیت در سینما را از سال 1341 آغاز کرد و تا سال 1356 در این عرصه فعالیت داشت و تازه عروس در سال 56 آخرین کار او بود.

بازدید : 1,374 بار
چهره های متولد و درگذشته در 17 خرداد + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,780