در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هفدهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 17 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 17 مهر می پردازیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 17 مهر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هفدهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 17 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 17 مهر می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 17 مهر + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 17 مهر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 17 مهر بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 17 مهرند

محمد متوسلانی

محمد متوسلانی بازیگر ، فیلمنامه نویس و کارگردان کشورمان 17 مهر 1314 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 17 مهر

محمد متوسلانی بازیگر کشورمان متولد 17 مهر است

محمد متوسلانی بازیگری را از سال 1337 آغاز کرد و فیلم های زمهریر ، شب روباره ، گناهکاران و مستانه از جدیدترین کارهای سینمایی این بازیگر است.

عزیزالله هنرآموز

عزیزالله هنرآموز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 17 مهر 1322 در کرمان متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 17 مهر

عزیزالله هنرآموز بازیگر کشورمان متولد 17 مهر است

عزیزالله هنرآموز در فیلم هایی چون سفر به چزابه ، بوی پیراهن یوسف ، مختارنامه ، مدرسه پیرمردها ، روزگار قریب و سی امین روز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

فائزه کشاورز

فائزه کشاورز محمدیان متولد 17 مهر 1359 در تهران مجری صدا و سیما و اخبار جوانه ها است.

کشاورز از سال 79 وارد عرصه خبرنگاری شد و از سال 83 گویندگی برنامه را به عهده گرفت. چهار سال بعد به عنوان سردبیر اخبار جوانه ها منصوب شد.

فائزه کشاورز مجری کشورمان متولد 17 مهر است

فائزه کشاورز مجری کشورمان متولد 17 مهر است

بهرام شفیع

بهرام شفیع گزارشگر و مجری تلویزیون سال 1335 در تهران متولد شد و 17 مهر 1397 درگذشت.

بهرام شفیع مجری ورزش و مردم

17 مهر سالروز درگذشت بهرام شفیع

بهرام شفیع با برنامه ورزش و مردم در میان مردم شناخته میشود و که از سالهای ابتدایی 60 با این برنامه به صدا و سیما آمد و ماندگار شد و ریاست فدراسیون هاکی را هم برعهده داشت. این مجری و تهیه کننده کشورمان 17 مهر 1397 بر اثر حمله قلبی درگذشت.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%
چهره های متولد و درگذشته در 17 مهر + عکس و بیوگرافی
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,620