چهره های متولد 18 اردیبهشت و بیوگرافی چهره های متولد 18 اردیبهشت و درگذشت بازیگران در 18 اردیبهشت و هنرمندان فوت شده در هجده اردیبهشت سلبریتی های به دنیا آمده در هجدهم اردیبهشت و مرگ افراد مشهور ایرانی را در ایرناک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 18 اردیبهشت

هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی یکی از پرطرفدارترین اقشار جامعه محسوب میشوند که مردم علاقه زیادی به دانستن رازهای مهم زندگی آنها دارند. اگر شما هم از طرفداران سینما و تلویزیون باشید قطعا برایتان جالب است که درباره تاریخ تولد ، همسر ، فرزند و زندگی خصوصی و حرفه ای هنرمند محبوبتان بیشتر بدانید. ما در این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی متولد 18 اردیبهشت آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 18 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 18 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد 18 اردیبهشت هستند

سودابه بیضایی

سودابه بیضایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 18 اردیبهشت 1360 در شیراز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 18 اردیبهشت

سودابه بیضایی بازیگر کشورمان در 18 اردیبهشت متولد شد

سودابه بیضایی از سال 1381 در کلاس های استاد حمید سمندریان شرکت کرد و پس از مدتی در اولین تجربه حرفه ای اش سال 82 در فیلم “گیس بریده” بازی کرد و سپس بعد از این با سه فیلم و سریال جابربن حیان توانایی خود در بازیگری رو اثبات کرد.


نادیا گلچین

نادیا گلچین بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 18 اردیبهشت 1339 در تهران متولد شد. این هنرمند کشورمان دخترعموی مرجانه گلچین است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 18 اردیبهشت

نادیا گلچین بازیگر کشورمان در 18 اردیبهشت متولد شد

نادیا گلچین ابتدا وارد عرصه تاتر شد و در سال 1369 با بازی در فیلم ابلیس ساخته احمدرضا درویش به سینما راه یافت. نادیا دلدار گلچین در حالی که سال ها از بیماری کلیوی رنج می برد ، سرانجام در بامداد 25 مرداد 1391 درگذشت.

چهره های متولد و درگذشته در 18 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,960