ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی که در 18 بهمن متولد شده اند از نگار عابدی تا سوسن تسلیمی آشنا میکنیم.

چهره های مشهور ایرانی که در 18 بهمن متولد شدند

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یکی از چهره های مشهور ایرانی در 18 بهمن متولد شده اند ادامه این مطلب را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی که در 18 بهمن متولد شده اند از نگار عابدی تا سوسن تسلیمی آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 18 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 18 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناک

نگار عابدی

نگار عابدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 18 بهمن 1349 در اهواز متولد شد.

نگار عابدی بازی در سینما را از سال 1387 با فیلم مانا آغاز کرد و با سریال نگرانی وارد قاب تلویزیون شد اما بازی در سریال دودکش ، سریال شمعدونی ، پادری ، هست و نیست و... به شهرت بیشتر او در تلویزیون انجامید. نگار عابدی همسر سابق هدایت هاشمی است و این زوج یک دختر به نام اما دارند.

نگار عابدی بازیگر کشورمان در 18 بهمن ماه متولد شد

نگار عابدی بازیگر کشورمان در 18 بهمن ماه متولد شد

سوسن تسلیمی

سوسن تسلیمی بازیگر و کارگردان کشورمان 18 بهمن 1328 در رشت متولد شد.

سوسن تسلیمی بازی در سینما را فیلم چریکه تارا ساخته بهرام بیضایی در سال 1357 آغاز کرد و سالهاست که در سوئد زندگی میکند. سوسن تسلیمی هرچند سال هاست در ایران فعالیت ندارد ، اما همچنان جایگاه ای ویژه در میان بازیگران زن تاریخ سینمای کشورمان دارد. او مدت هاست که ایران را ترک کرده ، ولی فعالیت خود در زمینه سینما را رها نکرده است. تسلیمی در خانواده ای هنرمند بزرگ شده و مادرش نیز بازیگر بوده است. این بانوی بازیگر همسر سابق داریوش فرهنگ است.

سوسن تسلیمی بازیگر پیشین کشورمان در 18 بهمن ماه متولد شد

سوسن تسلیمی بازیگر پیشین کشورمان در 18 بهمن ماه متولد شد

چهره های متولد و درگذشته در 18 بهمن + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,530