اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 18 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 18 شهریور

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هجدهمین روز از شهریورماه رسیدیم. امروز 18 شهریور همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 18 شهریور + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 18 شهریور + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 18 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 18 شهریورند

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری خواننده موسیقی پاپ کشورمان 18 شهریور 1361 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی

بنیامین بهادری خواننده کشورمان در 18 شهریور متولد شد

بنیامین بهادری خواننده ، ترانه سرا ، بازیگر و نوازنده کشورمان است که از سنین جوانی وارد این حرفه شد و با آلبوم 85 خواننده را به صورت حرفه ای آغاز کرد و تاکنون 5 آلبوم رسمی از او منتشر شده است.

شراره یوسفی نیا

شراره یوسفی نیا بازیگر و کارگردان کشورمان 18 شهریور 1349 در تهران متولد شد.

تولد چهره های مشهور ایرانی

شراره یوسفی نیا کارگردان کشورمان در 18 شهریور متولد شد

شراره یوسفی نیا از دانش آموخته های رشته کارگردانی است و با فیلم راه و بیراه در سال 71 وارد دنیای سینما شد و فیلم اینجا .... آخر دنیا را در سال 82 کارگردانی کرد.

این چهره مشهور ایرانی درگذشته 18 شهریور است

جلال آل احمد

جلال آل احمد نویسنده سرشناس کشورمان سال 1302 در تهران متولد شد و 18 شهریور 1348 در گیلان درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 18 شهریور

جلال آل احمد نویسنده ایرانی در 18 شهریور درگذشت

جلال آل احمد همسر سیمین دانشور از چهر های شناخته شده ادب فارسی است و دید و بازدید ، از رنجی که میبریم ، نون و القلم ، مدیر مدرسه ، سه تار ، زن زیادی ، پنج داستان و نفرین زمین از جمله آثار جلال آل احمد هستند.

بازدید : 1,440 بار
چهره های متولد و درگذشته در 18 شهریور + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,030