امروز 19 آذر همزمان با سالروز تولد علی معلم از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از او می پردازیم.

چهره های متولد و درگذشته در 19 آذر

روزهای پاییز یکی پس از دیگری به سرعت در حال سپری شدن است و تغییرات آب و هوا نوید فرار رسیدن زمستان است. 19 روز از آغاز سومین ماه فصل پاییز گذشت و تا چشم برهم بزنیم زمستان از راه میرسد.چهره های متولد و درگذشته در 19 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 19 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

امروز 19 آذر سالروز اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در دنیاست که تولد و درگذشت یکی از مهم ترین آنهاست. علی معلم یکی از چهره های مشهور ایرانی است که در چنین روزی متولد شد. اگر علاقه مندید که با او بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره مشهور ایرانی متولد 19 آذر است

علی معلم

علی معلم نویسنده ، تهیه کننده و مدیر مسئول ماهنامه دنیای تصویر 19 آذر 1341 متولد شد.

تولد علی معلم در 19 آذر

علی معلم تهیه کننده و نویسنده کشورمان متولد 19 آذر است

علی معلم یکی از چهره های شناخته شده دنیای هنر بود که میتوان از او به عنوان نویسنده ، ناشر ، منتقد ، تهیه کننده ، کارگردان ، مجری تلویزیون و بازیگر سینما نام برد. او سردبیر و مدیرمسئول ماهنامه دنیای تصویر بود که بعد از درگذشتش اداره آن را همسرش برعهده گرفت.

علی معلم در کنار همسرش

علی معلم و همسرش آذر معماریان

علی معلم همسر آذر معماریان بود و این زوج دو پسر به نام امید و ایمان دارند. علی معلم در روز 23 اسفند ماه 1395 در سن 54 سالگی به دلیل ایست قلبی در محل کارش درگذشت.

بازدید : 4,278 بار
چهره های متولد و درگذشته در 19 آذر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,760