چهره های متولد 19 اردیبهشت و بیوگرافی چهره های متولد 19 اردیبهشت و درگذشت بازیگران در 19 اردیبهشت و هنرمندان فوت شده در نوزده اردیبهشت سلبریتی های به دنیا آمده در نوزدهم اردیبهشت و مرگ افراد مشهور ایرانی را در ایرناک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 19 اردیبهشت

از میان چهره های مشهور ایرانی که در اردیبهشت ماه متولد شده اند ، زنده یاد عسل بدیعی یکی از چهره های مشهور ایرانی است که در نوزدهمین روز از اردیبهشت ماه متولد شد. اگر برایتان جالب است که هر روز با چهره های متولد روز آشنا شوید این مطالب از چهره های ایرناک را از دست ندهید. ما هر روز شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته روز آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 19 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 19 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد 19 اردیبهشت هستند

عسل بدیعی

عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 19 اردیبهشت 1356 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 19 اردیبهشت

عسل بدیعی بازیگر کشورمان در 19 اردیبهشت متولد شد

عسل بدیعی با فیلم بودن یا نبودن در سال 75 به دنیای سینما وارد شد و توانست در اولین بازی سینمایی اش تحسین بسیاری از مردم و منتقدان را برانگیزد. عسل بدیعی برای بازی در دستهای آلوده کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن در دوره هجدهم جشنواره فیلم فجر سال 1378 شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 19 اردیبهشت

عسل بدیعی بازیگر کشورمان متولد 19 اردیبهشت است

عسل بدیعی 11 فروردین 1392 به حالت کما رفت و پس از انتقال به بیمارستان لقمان در روز 12 فروردین دچار مرگ مغزی شد و با اهدای اعضای بدنش راهی دیار باقی شد.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
چهره های متولد و درگذشته در 19 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,880