در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به نوزدهمین روز از مهرماه رسیدیم . امروز 19 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 19 مهر اشاره میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 19 مهر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به نوزدهمین روز از مهرماه رسیدیم . امروز 19 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 19 مهر اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 19 مهر + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 19 مهر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 19 مهرند

پوری بنایی

پوری بنایی بازیگر پیشکسوت و قدیمی کشورمان 19 مهر 1319 در اراک متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 19 مهر

پوری بنایی بازیگر کشورمان متولد 19 مهر است

پوری بنایی فعالیت هنری را از سال 1343 آغاز کرد و در فیلم های زیادی ایفای نقش کرد . شیرین به کارگردانی عباس کیارستمی آخرین کار سینمایی او محسوب میشود.

جمشید شاه محمدی

جمشید شاه محمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 19 مهر 1316 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 19 مهر

جمشید شاه محمدی بازیگر کشورمان متولد 19 مهر است

جمشید شاه محمدی تحصیلاتش را در زمینه بازیگری در آمریکا سپری کرد و در فیلم هایی چون پاریس تا پاریس ، زمهریر ، کیفر ، پارک وی ، عروسک و .... ایفای نقش کرده است.

محمدرضا شفیعی کدکنی

محمدرضا شفیعی کدکنی شاعر و نویسنده معاصر کشورمان 19 مهر 1318 در تربت حیدریه متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 19 مهر

محمدرضا شفیعی کدکنی شاعر کشورمان در 19 مهر متولد شد

محمدرضا شفیعی کدکنی تحصیلات خود را تا مقطع دکترای زبان و ادبیات فارسی ادامه داد و اشعار خود را در سبک نو نیمایی می سرود . بوی جوی مولیان از برجسته ترین آثار این شاعر مشهور است.

چهره های متولد و درگذشته در 19 مهر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,880