سالروز تولد روشنک عجمیان ، کیکاووس یاکیده و مهرداد اوستا از چهره های مشهور ایرانی است امروز 20 بهمن است  که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشویم.

چهره های متولد و درگذشته در 20 بهمن

امروز 20 بهمن همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است . اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در 20 بهمن متولد شده اند یا روز تولد شما همزمان با سالروز تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است ادامه این مطلب را از دست ندهید.چهره های متولد و درگذشته در 20 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 20 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی در 20 بهمن متولد شده اند

روشنک عجمیان

روشنک عجمیان متولد 20 بهمن سال 1355 بازیگر سینما و تلویزیون و همچنین مجری می باشد. کار تئاتر را با کلاس های بازیگری از سال 1372 شروع کرد و اولین کار تصویری او در همان سال بود. در سال 81 با برنامه چشم انداز اولین کار خود را به عنوان مجری تجربه کرده است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 بهمن + تصاویر

روشنک عجمیان بازیگر کشورمان در 20 بهمن متولد شد

مهریار حمیدی همسر روشنک عجمیان می باشد. روشنک عجمیان و همسرش 1382 با یکدیگر ازدواج کرده و دختری به نام آروشا دارند.


کیکاووس یاکیده

کیکاووس یاکیده متولد 20 بهمن سال 1347 در تهران دوبلور ، شاعر و بازیگر ایرانی است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 بهمن + تصاویر

کیکاووس یاکیده بازیگر کشورمان در 20 بهمن متولد شد

او در نقش احمد دوست محمد رضا گلزار در فیلم آتش بس و در فیلم زن زیادی اثر تهمینه میلانی و همچنین در نقش جمشید کاظمی در سریال هوش سیاه و سری دوم هوش سیاه بازی کرده است. دوبله صدای نقاش آمریکایی باب راس در سری برنامه لذت نقاشی توسط کیکاووس یاکیده انجام شده است.


مهرداد اوستا

محمدرضا رحمانی شاعد معاصر کشورمان با نام هنری مهرداد اوستا در 20 بهمن 1308 هجری خورشیدی متولد شد. اوستا علاوه بر شاعری ، در زمینه فلسفه ، موسیقی و ادبیات فارسی نیز فعالیت داشت.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 بهمن + تصاویر

مهرداد اوستا شاعر معاصر کشورمان در 20 بهمن متولد شد

این شاعر کشورمان در 17 اردیبهشت سال 1370 بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

چهره های متولد و درگذشته در 20 بهمن + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,840