امروز سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به چهره های مشهور ایرانی متولد 20 تیر اشاره میکنیم و شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 20 تیر

20 روز از آغاز گرمترین فصل سال گذشت و امروز بیست تیرماه همزمان با اتفاقات مهمی در دنیای بسیاری از افراد است که برای برخی خوشایند و برای برخی ناخوشایند است . امروز سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به چهره های مشهور ایرانی متولد 20 تیر اشاره میکنیم و شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 20 تیر + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 20 تیر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد 20 تیر هستند

آناهیتا نعمتی

آناهیتا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 20 تیر 1356 در شاهرود متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 تیر

آناهیتا نعمتی بازیگر کشورمان متولد 20 تیر است

آناهیتا نعمتی بازی در سینما را از سال 75 آغاز کرد و اولین بار با سریال مسافر به دنیای تلویزیون ورود کرد. او همسر سابق ابوالفضل پورعرب است.

جعفر پناهی

جعفر پناهی کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان 20 تیر 1339 در میانه متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 تیر

جعفر پناهی کارگردان کشورمان متولد 20 تیر است

جعفر پناهی کارش را در سینما با دستیاری اصغر فرهادی آغاز کرد و در جشنواره کن 2018 جایزه بهترین فیلمنامه را برای فیلم سه رخ دریافت کرد.

احسان کرمی

احسان کرمی مجری تلویزیون کشورمان 20 تیر 1359 در تهران متولد شد.

تولد احسان کرمی مجری تلویزیون

20 تیر سالروز تولد احسان کرمی

احسان کرمی کار در دنیای هنر را با رادیو آغاز کرد و با گسترش فعالیت هایش در رادیو به عنوان چهره ای هنری شناخته شد و راه برای ورود او به تلویزیون و دنیای اجرا باز شد و تجربه بازی در چند فیلم و خوانندگی را هم در کارنامه هنری اش دارد.

بازدید : 2,188 بار
چهره های متولد و درگذشته در 20 تیر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,690
بستن