اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 20 شهریور

روزهای تابستان به سرعت در حال سپری شدن است و تنها چند روز دیگر تا پایان گرم ترین فصل سال زمان باقی است. امروز 20 شهریور همزمان با سالروز اتفاقات مهمی در دنیا است که تولد یکی از آنها است.چهره های متولد و درگذشته در 20 شهریور + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 20 شهریور + عکس و بیوگرافی در ایرناک

امروز افراد زیادی در دنیا متولد میشوند و تاریخ تولدشان امروز 20 شهریور خواهد بود . در میان چهره های مشهور ایرانی افرادی وجود دارند که امروز 20 شهریور همزمان با سالروز تولدشان است. اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 20 شهریورند

محبوبه مقبلی

محبوبه مقبلی بازیگر تئاتر ، تلویزیون و سینما 20 شهریور 1320 در شیراز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 شهریور

تولد محبوبه مقبلی بازیگر روزی که خواستگار آمد در 20 شهریور

محبوبه مقبلی در سریال هایی چون پهلوانان نمی میرند ، عطر گل یاس ، باغ گیلاس ، آپارتمان و عاطفه ایفای نقش کرده است. روزی که خواستگار آمد ، ملک خاتون و سایه های غم سه فلیم سینمایی محبوبه مقبلی است.

پرویز پورحسینی

پرویز پورحسینی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان 20 شهریور 1320 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 شهریور

پرویز پورحسینی بازیگر کشورمان متولد 20 شهریور است

پرویز پورحسینی دانش آموخته رشته بازیگری است و در سریال هایی چون بچه مهندس ، گمشدگان ، شیدایی ، هفت سنگ ، میکائیل ، سرزمین کهن و .... جلوی دوربین رفته است.

امیر نصیری یکتا

امیر نصیری یکتا بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان 20 شهریور 1347 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 شهریور

تولد امیر نصیری یکتا بازیگر من همسرش هستم در 20 شهریور

از جمله فیلم های سینمایی امیر نصیری یکتا میتوان به فیلم من ترانه 15 سال دارم ، کنعان ، من همسرش هستم ، بهمن و متولد ماه مهر اشاره کرد.

بازدید : 2,221 بار
چهره های متولد و درگذشته در 20 شهریور + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,120