امروز 20 مرداد همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

چهره های متولد و درگذشته در 20 مرداد

روزهای مرداد یکی پس از دیگری به سرعت در حال سپری شدن است و تا چشم برهم بزنی آخرین ماه تابستان هم از راه میرسد. امروز بیستمین روز از مردادماه همزمان با سالروز اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در دنیاست و برای افراد زیادی یادآور بهترین اتفاقات در زندگی است.چهره های متولد و درگذشته در 20 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 20 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

امروز 20 مرداد همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 20 مردادند

امین تارخ

امین تارخ بازیگر و مدرس بازیگری سینما و تلویزیون 20 مرداد 1332 در شیراز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 مرداد

امین تارخ بازیگر کشورمان متولد 20 مرداد است

امین تارخ اولین بار در سال 60 با فیلم سینمایی مرگ یزدگرد به دنیای سینما راه یافت و به واسطه بازی در سریال های مختلف تلویزیونی در میان مردم به محبوبیت بیشتری رسید. سریال رهایم نکن ، سایه بان ، اغماء ، جراحت ، سفر سبز ، ابوعلی سینا ، معصومیت از دست رفته و سربداران از جمله سریال های تلویزیونی او هستند.

مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی خواننده موسیقی پاپ کشورمان 20 مرداد 1363 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 مرداد

مرتضی پاشایی خواننده کشورمان متولد 20 مرداد است

مرتضی پاشایی نخستین آلبوم خود را در سال 91 منتشر کرد و بسیار مورد استقبال هوادارانش قرار گرفت ، آلبوم دوم و سوم او در سال 92 و 94 منتشر شد. مرتضی پاشایی 23 آبان سال 93 بر اثر بیماری سرطان معده درگذشت.

بازدید : 1,110 بار
چهره های متولد و درگذشته در 20 مرداد + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,340