اگر برایتان جالب است که با فرامرز پایور موسیقی دان سرشناس کشورمان که امروز 21 بهمن متولد شده است بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 21 بهمن

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و یکمین روز از بهمن ماه رسیدیم. امروز 21 بهمن همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 21 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 21 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 21 بهمن متولد شده اند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره مشهور ایرانی متولد 21 بهمن است

فرامرز پایور

فرامرز پایور موسیقی دان سرشناس کشورمان 21 بهمن 1311 در تهران متولد شد.

فرامرز پایور موسیقی دان کشورمان متولد 21 بهمن است

21 بهمن سالروز تولد فرامرز پایور

فرامرز پایور یکی از ماندگارترین چهره های دنیای موسیقی است که نزد استادان به نام موسیقی نوازندگی را آموخت و به تدریس آن پرداخت و اولین سنتور نوازی بود که روی سنتور نواسازی میکرد و شاگردان سرشناسی را تحویل دنیای موسیقی داد. از فرامرز پایور میتوان با عنوان پدر سنتور ایران یاد کرد.

چهره های متولد و درگذشته در 21 بهمن + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,600