امروز 22 آبان همزمان با سالروز تولد گلاب آدینه و مازیار پرتو از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

چهره های متولد و درگذشته در 22 آبان

آبان کم کم در حال سپری شدن است و تا چشم برهم بزنیم دومین فصل پاییز هم رخت برمی بندد و جایش را به آذر میدهد. امروز 22 آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 22 آبان + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 22 آبان + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 22 آبانند

گلاب آدینه

گلاب آدینه بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان 22 آبان 1332 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 آبان

گلاب آدینه بازیگر کشورمان متولد 22 آبان است

گلاب آدینه بازی در تئاتر را از سال 1354 آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت. گلاب آدینه همسر مهدی هاشمی و مادر نورا هاشمی بازیگر کشورمان است.

مازیار پرتو

مازیار پرتو مدیر فیلمبرداری ، فیلمساز و تدوینگر کشورمان 22 آبان 1311 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 آبان

مازیار پرتو مدیر فیلمبرداری کشورمان متولد 22 آبان است

مازیار پرتو از قبل از انقلاب در سینما فعالیت داشت و به فعالیت هایش بعد از انقلاب هم ادامه داد و مدیر فیلمبرداری فیلم هایی چون سفر پرماجرا ، قانون ، آدم برفی ، کفش های میرزا نوروز و ... را برعهده داشت.

بازدید : 5,609 بار
چهره های متولد و درگذشته در 22 آبان + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,110