امروز 22 بهمن تولد آرام جعفری ، مجید مظفری ، رضا صفدری و افسانه چهره آزاد است با ما همراه باشید.

چهره های متولد و درگذشته در 22 بهمن

امروز 22 بهمن همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است اما روز تولد هنرمندان یکی از مهم ترین روزها برای هوادارانشان است. اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 22 بهمن متولد شده اند همراه ما باشید.چهره های متولد و درگذشته در 22 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 22 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی در 22 بهمن متولد شدند

آرام جعفری

آرام جعفری متولد 22 بهمن 1359 در تهران است. لیسانس گرافیک دارد و دانش آموخته رشته نقاشی در دانشکده سوره است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 بهمن + تصاویر

آرام جعفری بازیگر کشورمان در 22 بهمن متولد شد

اولین کارش به عنوان بازیگر در 16 سالگی و اجرای یک نمایش تئاتر بوده. به کار با سیروس مقدم علاقه مند است ، آرام جعفری دوره های بازیگری را در کلاس های حمید سمندریان گذرانده ، تئاتر بازی کرده ، اولین باری که جلوی دوربین رفت با مجموعه خارج از حصار بود.


مجید مظفری

مجید مظفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 22 بهمن 1329 در تهران متولد شد.

عکسی از جشن تولد مجید مظفری

جشن تولد مجید مظفری در کنار دخترش نیکی

مجید مظفری بازیگری را از سال 52 در سینما و 54 در تلویزیون آغاز کرد و سال 70 برای بازی در فیلم مسافران به کارگردانی بهرام بیضایی سیمرغ بلورین جشنواره فجر را از آن خود کرد. سریال روزهای زندگی ، تا صبح ، معما ، انقلاب زیبا ، کریم خان زند و ... از جمله سریال های آقای بازیگر است. نیکی تنها دختر مجید مظفری است که راه پدرش را در دنیای هنر ادامه داد.


رضا صفدری

رضا صفدری متولد 22 بهمن 1342 تهیه کننده ، مجری و بازیگر صدا وسیمای ایران بود. وی از سال 1360 و در سن 17 سالگی به عنوان گزارشگر پشتیبان ، وارد صدا و سیما شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 بهمن + تصاویر

بازیگر ، مجری و تهیه کننده کشورمان در 22 بهمن متولد شد

صفدری در سال 1363 به رادیو رفت و با شبکه های تهران و ایران فعالیت خود را آغاز و در ادامه ، مدت کوتاهی دوبلاژ را تجربه کرد. صفدری پس از تجربه کار دوبله و گویندگی رادیو ، سال 1373 به طور جدی کارش را به عنوان مجری تلویزیون آغاز کرد.

رضا صفدری مجری و تهیه کننده تلویزیون 10 فروردین سال 1390 بر اثر حمله قلبی درگذشت.


افسانه چهره آزاد

افسانه چهره آزاد متولد 22 بهمن سال 1341 در تهران است. او دوره دو ساله بازیگری را در اداره تئاتر زیر نظر حمید سمندریان گذرانده و فعالیتش را از سال 1366 با مجموعه تلویزیونی «سال های بدون خانه» شروع کرد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 بهمن + تصاویر

افسانه چهره آزاد بازیگر کشورمان در 22 بهمن متولد شد

در دهه هفتاد ، بازی در سینما را در نقش های مکمل آغاز کرد. اما بازی اش در مجموعه تلویزیونی «جمعه تعطیل نیست» به همراهی علیرضا خمسه نقطه عطفی در کارنامه بازیگری اوست.

چهره های متولد و درگذشته در 22 بهمن + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,830