امروز 23 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 23 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و سومین روز از آذرماه رسیدیم. امروز 23 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 23 آذر + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 23 آذر + عکس در ایرناک

اگر برایتان جالب است با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 23 آذر بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 23 آذر هستند

اسدالله یکتا

اسدالله یکتا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 23 آذر 1326 در تهران متولد شد.

تولد اسدالله یکتا در 23 آذر

اسدالله یکتا بازیگر کشورمان متولد 23 آذر است

اسدالله یکتا بازیگری را از سال 1345 آغاز کرد و در فیلم های سینمایی زیادی جلوی دوربین رفت نهنگ عنبر ، خفه گی ، گشت ارشاد ، رسوایی ، چهارراه استانبول و ... از جمله جدیدترین کارهای سینمایی این هنرمند کشورمان است.

انوشیروان ارجمند

انوشیروان ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1320 متولد شد و 23 آذر 1393 در تهران درگذشت.

درگذشت انوشیروان ارجمند در 23 آذر

انوشیروان ارجمند درگذشته 23 آذر است

انوشیروان ارجمند پدر برزو و بهار ارجمند و برادر بزرگتر داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت کشورمان بود که از سریال های ماندگار او میتوان به امام علی (ع) ، روزی روزگاری ، معصومیت از دست رفته ، مختارنامه ، جابربن حیان و ... اشاره کرد.

بازدید : 2,749 بار
چهره های متولد و درگذشته در 23 آذر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,370
بستن