امروز 23 بهمن همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است اما روز تولد هنرمندان یکی از مهم ترین روزها برای هوادارانشان است.

چهره های متولد و درگذشته در 23 بهمن

امروز 23 بهمن همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است اما روز تولد هنرمندان یکی از مهم ترین روزها برای هوادارانشان است. اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 23 بهمن متولد شده اند همراه ما باشید.چهره های متولد و درگذشته در 23 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 23 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی در 23 بهمن متولد شدند

شهریار رومی

شهریار رومی معروف به شهریار متولد ۲۳ بهمن ۱۳۵۶ در تهران خواننده و آهنگساز پاپ اهل ایران است.

شهریار رومی

شهریار رومی خواننده کشورمان در 23 بهمن متولد شد

او در رشته مهندسی معماری در میامی آمریکا مشغول به تحصیل می شود. پس از آن به علت همکاری با یک شرکت ساختمانی ، در چند شهر دیگر از جمله تگزاس ، فلوریدا ، میشیگان و نیویورک زندگی می کند پس از آن با آهنگساز ایرانی ، حسن شماعی زاده تماس گرفته و با او آشنا می شود.

شهریار رومی

شهریار رومی خواننده کشورمان متولد 23 بهمن است

 

او که پیانو را در حد عالی می نوازد ، تصمیم به ارائهٔ آلبوم در بازار ایرانی می گیرد. شهریار هم اکنون در ارواین در شهرستان اورنج ، کالیفرنیا زندگی می کند. او مهندس ساختمان می باشد.

چهره های متولد و درگذشته در 23 بهمن + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,410