امروز 23 تیر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 23 تیر اشاره میکنیم و شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 23 تیر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و سومین روز از تیرماه رسیدیم. امروز 23 تیر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 23 تیر اشاره میکنیم و شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 23 تیر + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 23 تیر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد 23 تیر هستند

هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی بازیگر ، مجری و دوبلور کشورمان 23 تیر 1354 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 23 تیر

هومن حاجی عبداللهی بازیگر کشورمان متولد 23 تیر است

هومن حاجی عبداللهی در عرصه دوبله به جای شخصیت های سرشناس کارتونی زیادی صحبت کرده است و برنامه های زیادی را در تلویزیون اجرا کرده اما با نقش رحمت در سریال پایتخت به شهرت و محبوبیت بیشتر رسید.


پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 23 تیر 1359 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 23 تیر

پولاد کیمیایی بازیگر کشورمان متولد 23 تیر است

پولاد کیمیایی پسر مسعود کیمیایی کارگردان مشهور است و در فیلم های زیادی به کارگردانی پدرش ایفای نقش کرده و کارش را در سال 67 با فیلم سینمایی سرب به کارگردانی پدرش آغاز کرد.

بازدید : 912 بار
چهره های متولد و درگذشته در 23 تیر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,620