ادامه این مطلب را از دست ندهید. امروز 24 اسفند همزمان با سالروز درگذشت حسین امیرفضلی و خسرو شجاع زاده دو تن از چهره های مشهور ایرانی که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشوید.

چهره های مشهور ایرانی که در 24 اسفند درگذشتند

درحالی که تنها چند روز تا پایان سال 96 و آغاز سالی نو زمان باقی است و نفس های اسفند به شماره افتاده است ، در روزشمار تاریخ تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی به 24 اسفند رسیدیم.چهره های متولد و درگذشته در 24 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 24 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در 24 اسفند متولد شدند یا درگذشتند ادامه این مطلب را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی در 24 اسفند درگذشتند

خسرو شجاع زاده

خسرو شجاع زاده بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در سال 1324 در بندر ترکمن متولد شد و بازی در سینما را از سال 1348 با بازی در فیلم گاو به کارگردانی داریوش مهرجویی آغاز نمود. در فیلم غریبه و مه بهرام بیضایی نقش اوّل مرد را بازی کرد. وی در سریال پدرسالار نیز بازی کرد.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 24 اسفند

خسرو شجاع زاده بازیگر سریال پدرسالار در 24 اسفند درگذشت

خسرو شجاع زاده در 24 اسفندماه 1395 به دلیل سکته مغزی در سن 71 سالگی چشم از جهان فروبست.


حسین امیرفضلی

حسین امیرفضلی کارگردان، نویسنده، تهیه کننده و بازیگر ایرانی تئاتر، سینما، تلویزیون و رادیو و پدر ارژنگ امیرفضلی در سال 1299 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 24 اسفند

حسین امیرفضلی بازیگر و کارگردان کشورمان در 24 اسفند درگذشت

حسین امیرفضلی مشهور به هوشنگ امیرفضلی علاوه بر بازیگری در سینما، نویسندگی و کارگردانیِ سه فیلم را نیز بعهده داشته است که عبارتند از:«دزدان معدن» (1335)، «هالو» (1338) و «عشق و حماقت» (1340). حسین امیرفضلی در 24 اسفند 1370 در گذشت.

بازدید : 1,242 بار
چهره های متولد و درگذشته در 24 اسفند + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,380