ادامه این مطلب از سری مطالب چهره های ایرناک را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی متولد 24 خرداد آشنا میکنیم .

چهره های متولد و درگذشته در 24 خرداد

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که دانستن جزئیاتی از زندگی هنرمندان و چهره های مشهور برایتان جذاب است بهتر است ادامه این مطلب از سری مطالب چهره های ایرناک را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی متولد 24 خرداد آشنا میکنیم .چهره های متولد و درگذشته در 24 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 24 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد 24 خردادند

نیلوفر خوش خلق

نیلوفر خوش خلق بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 24 خرداد 1351 در آبادان متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 24 خرداد

نیلوفر خوش خلق بازیگر کشورمان در 24 خرداد متولد شد

نیلوفر خوش خلق همسر امین حیایی است و برای اولین بار در سریال روزگار جوانی ایفای نقش کرد و بعد از آن کلاه پهلوی ، خوب بد زشت و نفس گرم را بازی کرد و دایره زنگی یکی از معروف ترین کارهای سینمایی اوست.

کیوان محمودنژاد

کیوان محمودنژاد بازیگر کشورمان 24 خرداد 1357 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 24 خرداد

کیوان محمودنژاد بازیگر کشورمان در 24 خرداد متولد شد

کیوان محمودنژاد عضو انجمن بازیگران خانه تئاتر ایران است و در سریال هایی چون کیمیای خاک ، قلب ، نرگس ، کلانتز ، تصمیم نهایی و ماجراهای خانه شماره 13 ایفای نقش کرده است.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان 24 خرداد 1363 در سنندج متولد شد.

تولد هوتن شکیبا در 24 خرداد

24 خرداد سالروز تولد هوتن شکیبا

هوتن شکیبا را اغلب مخاطبان تلویزیون با نقش حبیب در سریال لیسانسه ها می شناسند. این بازیگر جوان که از دل تئاتر سر برآورد یکی از چهره های موفق سینما و تلویزیون است که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد.

بازدید : 1,594 بار
چهره های متولد و درگذشته در 24 خرداد + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,930