امروز 24 مرداد همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 24 مرداد

روزها برای افراد مختلف مفهوم هایی متفاوت دارند ، امروز 24 مرداد برای بسیاری از افراد دنیا سالروز اتفاقات خوبی است که به یاد آن روزشان را جشن میگیرند و برای عده زیاد دیگری امروز یادآور اتفاقاتی تلخ است.چهره های متولد و درگذشته در 24 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 24 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

امروز 24 مرداد همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 24 مردادند

اکبر خواجویی

اکبر خواجویی کارگردان ، تهیه کننده ، بازیگر و فیلمنامه نویس کشورمان 24 مرداد 1326 در اصفهان متولد شد.

اکبر خواجویی کارگردان پدرسالار

اکبر خواجویی کارگردان پدرسالار متولد 24 مرداد است

اکبر خواجویی از سال 40 وارد دنیای هنر شد و یکی از معروف ترین سریال های او پدر سالار بود که سال 74 برای تلویزیون ساخت ، عکاس باشی و دبیرستان خضراء از دیگر ساخته های پرطرفدار اوست.

ابراهیم آبادی

ابراهیم آبادی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان 24 مرداد 1313 در تبریز متولد شد.

تولد ابراهیم آبادی بازیگر کشورمان

ابراهیم آبادی بازیگر کشورمان متولد 24 مرداد است

ابراهیم آبادی از چهره های موفق در تئاتر است و در سریال های زیادی چون معصومیت از دست رفته ، روز رفتن ، همسان ، دبیرستان خضراء ، دانی و من ، مختارنامه و پادری ایفای نقش کرده است.

محمدرضا هاشمی

محمدرضا هاشمی بازیگر تئاتر و تلویزیون کشورمان 24 مرداد 1366 در تهران است.

تولد محمدرضا هاشمی بازیگر بوی باران

24 مرداد سالروز تولد محمدرضا هاشمی

محمدرضا هاشمی بازیگری که با نقش شهاب در سریال بوی باران شناخته شد بازیگری را از دوران نوجوانی با سریال قصه های اردو آغاز کرد و بعد مشغول بازی در تئاتر شد.

بازدید : 1,803 بار
چهره های متولد و درگذشته در 24 مرداد + عکس و بیوگرافی
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 9,270