اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 25 مرداد هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 25 مرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و پنجمین روز از مردادماه رسیدیم. امروز 25 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 25 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 25 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 25 مرداد هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

درگذشت و تولد چهره های مشهور ایرانی در 25 مرداد

بهناز جعفری

بهناز جعفری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 25 مرداد 1353 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 25 مرداد

بهناز جعفری بازیگر کشورمان متولد 25 مرداد است

بهناز جعفری برای اولین بار در سال 73 در فیلم روسری آبی جلوی دوربین رفت و برای بازی در فیلم خانه ای روی آب سیمرغ بلورین جشنواره فجر را گرفت.

رضا صادقی

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان 25 مرداد 1358 در بندرعباس متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 25 مرداد

رضا صادقی خواننده کشورمان متولد 25 مرداد است

رضا صادقی سال 72 اولین آلبوم خود را روانه بازار کرد اما آغاز معروفیت او به ترانه مشکی رنگ عشقه در آلبوم مشکی رنگ عشقه بر می گردد.

نادیا دلدار گلچین

نادیا دلدار گلچین بازیگر کشورمان متولد سال 1339 است و در 25 مرداد 1391 بر اثر بیماری درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 25 مرداد

نادیا دلدار گلچین بازیگر کشورمان درگذشته 25 مرداد است

نادریا دلدار گلچین دخترعموی مرجانه گلچین بازیگر کشورمان است و در سریال هایی چون سه در چهار ، نقطه چین ، کلاه پهلوی ، همه فرزندان من و پس از باران ایفای نقش کرده است.

بازدید : 1,022 بار
چهره های متولد و درگذشته در 25 مرداد + عکس و بیوگرافی
4.5
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,150