در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و پنجمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 25 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 25 مهر اشاره میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 25 مهر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و پنجمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 25 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 25 مهر اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 25 مهر + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 25 مهر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 25 مهرند

مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 25 مهر 1349 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 25 مهر

مهتاب کرامتی بازیگر کشورمان متولد 25 مهر است

مهتاب کرامتی از سال 76 با بازی در سریال مردان آنجلس در تلویزیون به شهرت رسید و در فیلم های زیادی به عنوان بازیگر نقش اصلی حضور داشت و در سریال های مریم مقدس و خاک سرخ نیز به عنوان بازیگر حضور داشت.

باران کوثری

باران کوثری بازیگر سینمای کشورمان 25 مهر 1364 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 25 مهر

باران کوثری بازیگر کشورمان متولد 25 مهر است

باران کوثری در خانواده ای هنری متولد شد و پدرش جهانگیر کوثری و مادرش رخشان بنی اعتماد از کارگردان های سرشناس کشورمان است. باران کوثری اولین بار در سال 1370 در فیلم بهترین بابای دنیا جلوی دوربین رفت.

محمدرضا درویشی

محمدرضا درویشی آهنگساز و پژوهشگر موسیقی کشورمان 25 مهر 1334 در شیراز متولد شد.

محمدرضا درویشی

25 مهر سالروز تولد محمدرضا درویشی آهنگساز

محمدرضا درویشی از 18 سالگی و پس از ورود به دانشگاه آهنگسازی را آغاز کرد و با کارگردان های مطرح برای ساخت موسیقی متن فیلم ها همکاری کرد و آثار ارزشمندی از او در حوزه نشر کتاب و موسیقی وجود دارد.

چهره های متولد و درگذشته در 25 مهر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,620