امروز 26 آبان همزمان با سالروز درگذشت دو تن از چهره های مشهور ایرانی و سالروز تولد حامد بهداد از بازیگران کشورمان است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 26 آبان

روزهای آبان یکی پس از دیگری به سرعت در حال سپری شدن است و تا چشم برهم بگذاریم آذر سومین ماه پاییز هم از راه میرسد. آبان دومین ماه پاییز همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی بود که تا به امروز به معرفی آنها پرداختیم .چهره های متولد و درگذشته در 26 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 26 آبان + عکس در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 26 آبان هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره مشهور ایرانی متولد 26 آبان است

حامد بهداد

حامد بهداد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 26 آبان 1352 در مشهد متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 26 آبان

حامد بهداد بازیگر کشورمان متولد 26 آبان است

حامد بهداد تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی بازیگری ادامه داد و توسط رامبد جوان به همایون اسعدیان برای فیلم آخر بازی معرفی شد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت و چندین جایزه داخلی و خارجی را کسب کرد.

این چهره های مشهور ایرانی درگذشته 26 آبانند

نیکو خردمند

نیکو خردمند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 19 ابان 1311 متولد شد و 26 آبان 1388 در تهران درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 26 آبان

نیکو خردمند بازیگر کشورمان درگذشته 26 آبان است

نیکو خردمند خواهر آهو خردمند بازیگر کشورمان ، فعالیت هنری را از سال 1337 با گویندگی رادیو آغاز کرد و در سال 69 برای اولین بار در سینما جلوی دوربین رفت و اثر ماندگاری چون دزدان مادربزرگ را در کارنامه هنری اش دارد.

رحیم معینی کرمانشاهی

رحیم معینی کرمانشاهی نقاش ، نویسنده ، روزنامه نگار و شاعر کشورمان سال 1301 متولد شد و 26 آبان 1394 در تهران درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 26 آبان

رحیم معینی کرمانشاهی شاعر کشورمان درگذشته 26 آبان است

رحیم معینی کرمانشاهی از سال 1320 نقاشی را آغاز کرد و تابلوهای ماندگار زیادی خلق کرد . عجب صبری خدا دارد یکی از ماندگارترین آثار رحیم معینی کرمانشاهی است.

بازدید : 4,355 بار
چهره های متولد و درگذشته در 26 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,290