امروز 26 بهمن همزمان با سالروز تولد دو تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

چهره های متولد و درگذشته در 26 بهمن

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 26 بهمن ماه متولد شده اند ادامه این مطلب را از دست ندهید . ما در این مطلب به شما خواهیم گفت که کدام یک از چهره های مشهور ایرانی همزمان با سالروز تولد شما یعنی 26 بهمن متولد شده اند.چهره های متولد و درگذشته در 26 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 26 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی در 26 بهمن متولد شدند

ناصر ممدوح

ناصر ممدوح در 26 بهمن ماه سال 1321 در تهران متولد شد. او دوبلر ، مدیر دوبلاژ و بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. از آثار مهمی که او دوبله کرده است می توان به فیلم محمدرسول ا… (خالد) ، سریال جنگجویان کوهستان ، سریال افسانه شجاعان و هملت اشاره کرد. .وی رئیس انجمن گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم است و بیشتر در زمینه دوبله فیلم های مستند فعالیت می کند.

چهره های مشهور ایرانی متولد 26 بهمن + تصاویر

ناصر ممدوح دوبلور و بازیگر کشورمان در 26 بهمن متولد شد

 

آسمان همیشه ابری نیست ، راه شب و اغماء از جمله سریال های تلویزیونی ناصر ممدوح هستند.


سمیرا مخملباف

سمیرا مخملباف کارگردان ایرانی در 26 بهمن 1358 در تهران زاده شد. در سن 17 سالگی فیلم سینمایی سیب را ساخت و در 18 سالگی به عنوان جوان ترین کارگردان جهان در بخش رسمی فستیوال کن (1998) حضور یافت.

چهره های مشهور ایرانی متولد 26 بهمن + تصاویر

سمیرا مخملباف کارگردان ایرانی در 26 بهمن متولد شد

این کارگردان جوان در سال 1999، دومین فیلم سینمایی خود را به نام تخته سیاه ساخت و باز هم با استقبال ویژه ای روبرو شد . سومین ساخته وی به نام پنج عصر در سال 2003 در بخش مسابقه اصلی کن پذیرفته شد و بار دیگر جایزه ای برای او به ارمغان آورد.

 

چهره های متولد و درگذشته در 26 بهمن + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,840