امروز 27 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت دو تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاه و عکسی از آنها آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 27 آذر

در روزشمار تاریخ تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی به بیست و هفتمین روز از آذرماه رسیدیم. امروز 27 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی بیوگرافی کوتاهی از دو چهره مشهور ایرانی که در چنین روزی متولد شدند و از دنیا رفتند می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 27 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 27 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 27 آذر هستند

سعید شیخ زاده

سعید شیخ زاده بازیگر و مجری کشورمان 27 آذر 1357 در تهران متولد شد.

تولد سعید شیخ زاده در 27 آذر

سعید شیخ زاده مجری کشورمان متولد 27 آذر است

سعید شیخ زاده بازیگری را از دوران کودکی و از سال 68 با فیلم مرگ پلنگ آغاز کرد و سپس وارد حرفه دوبله شد و در این بخش فعال تر بود تا اینکه در قالب مجری به اجرا در تلویزیون پرداخت.

معصومه کریمی

معصومه کریمی متولد 27 آذر 1353 در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است.

عکس معصومه کریمی بازیگر

معصومه کریمی بازیگر کشورمان متولد 27 آذر است

آخرین مقطع تحصیلی وی تا دیپلم می باشد ، می گوید تئاتر خانه ی اول من است و همیشه سعی در اموختن و یادگیری دارد ، عکاسی میکند ، گاهی می نویسد و شعر هم می گوید.

جعفر والی

جعفر والی کارگران نمایش و بازیگر کشورمان سال 1312 متولد شد و 27 آذر 1395 درگذشت.

درگذشت جعفر والی در 27 آذر

جعفر والی بازیگر کشورمان درگذشته 27 آذر است

جعفر والی از سال 1330 فعالیت در دنیای نمایش را آغاز کرد و برای اولین بار در یک فیلم ماندگار گاو جلوی دوربین رفت. سریال معمای شاه آخرین سریالی بود که جعفر والی به ایفای نقش در آن پرداخت.

شهاب عباسی

شهاب عباسی بازیگر و کارگردان کشورمان 9 آذر 1352 در تبریز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 9 آذر

شهاب عباسی بازیگر کشورمان در 9 آذر متولد شد

شهاب عباسی در ابتدا در حوزه نقاشی فعالیت میکرد اما کم کم از این حوزه فاصله گرفت و به سمت بازیگری و کارگردانی آثار طنز رفت. شکر آباد ، خنده بازار ، افسانه هزارداستان ، زیر آسمان شهر و پاورچین از جمله کارهای این هنرمند جوان است.

بازدید : 3,596 بار
چهره های متولد و درگذشته در 27 آذر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,470