در این مطلب شما را با شهرام حقیقت دوست و رویا تیموریان دو تن از چهره های مشهور ایرانی که در 27 اسفند متولد شدند آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 27 اسفند

درحالی که نفس های اسفند به شماره افتاده است و کم کم بوی نو شدن سال به مشام میرسد ، در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به 27 اسفند رسیدیم. امروز 27 اسفند همزمان با سالروز تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی و هنرمندان کشورمان است که در سینما و تلویزیون جای پای محکمی برای خود دارند .چهره های متولد و درگذشته در 27 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 27 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناک

در این مطلب شما را با شهرام حقیقت دوست و رویا تیموریان دو تن از چهره های مشهور ایرانی که در 27 اسفند متولد شدند آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی در 27 اسفند متولد شدند

رویا تیموریان

رویا تیموریان بازیگر پیشکسوت کشورمان و همسر مسعود رایگان دیگر هنرمند سینما و تلویزیون در 27 اسفند سال 1337 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 27 اسفند + تصاویر

رویا تیموریان بازیگر کشورمان متولد 27 اسفند است

او لیسانس بازیگری و کارگردانی اش را در سال 1366 از دانشگاه هنر دریافت کرد. فعالیت در رادیو از سال 1360 و فعالیت در تلویزیون را از سال 1362 با مجموعه برده رقصان (ابوالقاسم معارفی) آغاز کرد و در سال 1373 با فیلم سینمایی حسرت دیدار وارد عرصه سینما شد.


شهرام حقیقت دوست

شهرم حقیقت دوست بازیگر سریال خط قرمز در 27 اسفند 1351 در رشت متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 27 اسفند + تصاویر

شهرام حقیقت دوست بازیگر خط قرمز در 27 اسفند متولد شد

شهرام حقیقت دوست بازیگری را از سال 1373 و با پسر کارون آغاز کرد و با بازی در سریال مهر خوبان در سال 74 به تلویزیون آمد. اولین تجربه سینمایی شهرام حقیقت دوست بازی در نقش کوتاهی در فیلم درخت گلابی بود. بازی او در سریال خط قرمز بسیار مشهور است.

چهره های متولد و درگذشته در 27 اسفند + عکس و بیوگرافی
3.5
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,500