. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که به دانستن رازهایی از زندگی هنرمندان علاقه مندید شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 27 خرداد هستند.

چهره های متولد و درگذشته در 27 خرداد

هنرمندان و چهره های مشهور یکی از مورد توجه ترین و محبوب ترین اقشار در جامعه هستند که دانستن رازهایی از زندگی آنها بسیار مردم جالب است . اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که به دانستن رازهایی از زندگی هنرمندان علاقه مندید شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 27 خرداد هستند.چهره های متولد و درگذشته در 27 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 27 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

ما در این مطلب شما را با بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته27 خرداد آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 27 خردادند

نرسی گرگیا

نرسی گرگیا بازیگر کشورمان 27 خرداد 1317 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 27 خرداد

نرسی گرگیا بازیگر کشورمان در 27 خرداد متولد شد

نرسی گرگیا از بازیگران پیشکسوت کشورمان است که بعد از انقلاب با فیلم تیغ و ابریشم مسعود کیمیایی فعالیتش را در سینما آغاز کرد و آتش بس تهمینه میلانی آخرین کار سینمایی او محسوب میشود.

جلیل شهناز

جلیل شهناز موسیقی دان و استاد نوازندگی تار سال 1300 در اصفهان متولد شد و 27 خرداد 1392 در تهران درگذشت .

جلیل شهناز نوازنده کشورمان

27 خرداد سالروز درگذشت جلیل شهناز نوازنده کشورمان

جلیل شهناز در خانواده ای اهل موسیقی متولد شد و نوازندگی تار ، سه تار ، سنتور و کمانچه ر از دوران کودکی آموخت و یکی از چهره های ماندگار نوازندگی موسیقی در ایران است.

بازدید : 2,606 بار
چهره های متولد و درگذشته در 27 خرداد + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,950