امروز 28 آبان همزمان با سالروز تولد یکی از چهره های مشهور ایرانی در عرصه موسیقی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از او آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 28 آبان

روزهای آبان یکی پس از دیگری به سرعت در حال سپری شدن است و تا چشم برهم بزنیم آذر هم از راه میرسد. امروز 28 آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب چهره های مشهور ایرانی متولد امروز را به شما معرفی میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 28 آبان + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 28 آبان + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 28 آبان متولد شده اند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره مشهور ایرانی متولد 28 آبان است

اردشیر کامکار

اردشیر کامکار نوازنده کشورمان در 28 آبان 1341 در سنندج متولد شد.

تولد اردشیر کامکار نوازنده کشورمان در 28 آبان

اردشیر کامکار نوازنده کشورمان متولد 28 آبان است

اردشیر کامکار در خانواده ای هنرمند متولد شد و موسیقی را نزد پدرش آموخت و از اعضای گروه باسابقه کامکارها است. اردشیر کامکار از شاگردان همایون شجریان بود و از آلبوم های مستقل او می توان به ناشکیبا با خوانندگی همایون شجریان اشاره کرد.

اردشیر کامکار نوازنده کشورمان متولد 28 آبان است

تولد اردشیر کامکار نوازنده کشورمان در 28 آبان

بازدید : 3,299 بار
چهره های متولد و درگذشته در 28 آبان + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,850