امروز 29 آبان همزمان با سالروز تولد دو تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 29 آبان

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و نهمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 29 آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 29 آبان + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 29 آبان + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 29 آبان متولد شده اند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 29 آبانند

مریم حیدرزاده

مریم حیدرزاده شاعر ، نویسنده و نقاش کشورمان 29 آبان 1356 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 29 آبان

مریم حیدرزاده شاعر کشورمان متولد 29 آبان است

مریم حیدرزاده شاعر سرشناس کشورمان است که بخاطر سرودن شعرهایی با لحن محاوره به شهرت زیادی رسید و بسیاری از خواننده های کشورمان از شعرهای او برای آهنگ هایشان استفاده میکنند.

محمدعلی سپانلو

محمدعلی سپانلو شاعر ، روزنامه نگار و منتقد ادبی کشورمان 29 آبان 1319 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 29 آبان

محمدعلی سپانلو شاعر کشورمان متولد 29 آبان است

محمدعلی سپانلو آثاری برجسته ای از نویسنده های بزرگ دنیا را ترجمه کرده و مدتی در رادیو مشغول به کار شد و بیش از شصت جلد کتاب در زمینه های شعر و داستان و تحقیق ، به صورت تألیف یا ترجمه ، منتشر کرده است.

بازدید : 4,729 بار
چهره های متولد و درگذشته در 29 آبان + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,110