امروز 29 خرداد سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به چهره های مشهور ایرانی متولد 29 خرداد اشاره میکنیم و شما را با بیوگرافی کوتاهی از این چهره های مشهور آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 29 خرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به آخرین روزهای خردادماه رسیدیم. امروز 29 خرداد سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به چهره های مشهور ایرانی متولد 29 خرداد اشاره میکنیم و شما را با بیوگرافی کوتاهی از این چهره های مشهور آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 29 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 29 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد 29 خردادند

رضا کیانیان

رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 29 خرداد 1330 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 29 خرداد + عکس

رضا کیانیان بازیگر کشورمان در 29 خرداد متولد شد

رضا کیانیان فعالیت در سینما را از سال 1368 با حضور در فیلم تمام وسوسه های زمین ساخته حمید سمندریان آغاز کرد. کیمیا ساخته احمدرضا درویش اولین کار قابل توجه او بود. جدیدترین بازی او مربوط به سریال شهرزاد برای نمایش خانگی است.


مرتضی اردستانی

مرتضی اردستانی بازیگر و چهره پرداز کشورمان 29 خرداد 1330 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 29 خرداد + عکس

مرتضی اردستانی چهره پرداز کشورمان در 29 خرداد متولد شد

مرتضی اردستانی فعالیت حرفه ای را از سال 1349 آغاز کرد و فعالیت گریم را به صورت جدی زیر نظر عبدالله اسکندری ، بیژن محتشم و فرهنگ معیری گذراند.

بازدید : 1,539 بار
چهره های متولد و درگذشته در 29 خرداد + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,280