امروز 29 مهر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 29 مهر

مهر هم کم کم به پایان رسید و به آخرین روزهای مهرماه نزدیک شدیم و تا دو روز دیگر ماه جدیدی از فصل پاییز آغاز میشود . در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و نهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 29 مهر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 29 مهر + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 29 مهر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 29 مهر بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 29 مهرند

ساموئل خاکچیان

ساموئل خاکچیان کارگردان ، تهیه کننده و آهنگساز ارمنی تبار کشورمان یکی از تاثیرگذارترین چهره های سینما است که 29 مهر 1302 در تبریز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 29 مهر

ساموئل خاکچیان کارگردان کشورمان متولد 29 مهر است

عقاب ها یکی از تاثیرگذارترین فیلم های ساموئل خاکچیان در حوزه دفاع مقدس بود و این کارگردان برجسته از سال 1331 فعالیت در سینما را آغاز کرد.

رضا جاودانی

رضا جاودانی مجری و گزارشگر فوتبال 29 مهر 1348 در مشهد متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 29 مهر

رضا جاودانی مجری ورزشی کشورمان متولد 29 مهر است

رضا جاودانی از سال 1368 در صدا و سیمای خراسان مشغول به کار شد و از سال 76 همکاری خود را با شبکه سه آغاز کرد. رضا جاودانی تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد حقوق ادامه داد.

بازدید : 1,011 بار
چهره های متولد و درگذشته در 29 مهر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,940