در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به سومین روز از بهمن ماه رسیدیم. امروز 3 بهمن همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

چهره های متولد و درگذشته در 3 بهمن

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به سومین روز از بهمن ماه رسیدیم. امروز 3 بهمن همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 3 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 3 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی در 3 بهمن متولد شده اند

بهمن فرمان آرا

بهمن فرمان آرا در سوم بهمن ماه سال 1320 متولد شد . وی در سال 1337 برای ادامه تحصیل به لندن رفته و در هنرکده هنرهای دراماتیک مشغول به تحصیل شد. سپس به آمریکا رفت و در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ، که از معتبرترین دانشگاه های سینمایی است ، ادامه تحصیل داد و در سال 1345 به ایران بازگشت.

چهره های مشهور ایرانی متولد 3 بهمن ماه + تصاویر

بهمن فرمان آرا در سوم بهمن ماه متولد شد

بهمن فرمان آرا بعد از مدت کوتاهی فعالیت در ایران دوباره به کانادا و آمریکا مهاجرت کرد و سرانجام در پایان دهه 1360 به ایران بازگشت و از سال 1378 فیلمسازی را دوباره شروع کرد و فیلمهایی نظیر بوی کافور عطر یاس ، خانه ای روی آب ، یک بوس کوچولو که به سه گانه مرگ معروف شدند را ساخت و سپس در سال 1388 فیلم خاک آشنا را که دو سال توقیف بود را اکران کرد.

سینا حجازی

سینا حجازی خواننده و بازیگر کشورمان 3 بهمن 1361 در خانواده ای هنرمند متولد شد.

سینا حجازی متولد 3 بهمن است

3 بهمن سالروز تولد سینا حجازی

سینا حجازی فرزند صدرالدین حجازی بازیگر کشورمان است که با خواندن تیتراژ سریال مسیر انحرافی در میان مردم شناخته شد و اغلب کنسرت های او با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه میشود. سینا حجازی سابقه بازیگری در چند فیلم را در کارنامه هنری اش دارد.

مهران دوستی

مهران دوستی گوینده رادیو و مجری تلویزیون کشورمان 3 بهمن 1335 در مازندران متولد شد.

تولد مهران دوستی در 3 بهمن

3 بهمن سالروز تولد مهران دوستی

مهران دوستی به عنوان یکی از چهره های شناخته شده رادیو و دنیای گویندگی است که به عنوان گوینده برتر صدا و سیما انتخاب شد و برنامه کافه رادیو برنامه ای بود که بعد از درگذشت مهران دوستی باز هم به درخواست هوادارانش تا مدتها از رادیو پخش شد.

چهره های متولد و درگذشته در 3 بهمن + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,120