شاید برایتان جالب باشد که بدانید با کدام شخصیت معروف در یک روز به دنیا آمده اید. از میان این هنرمندان به چهره های مشهور ایرانی که امروز متولد شده اند می پردازیم و مروری کوتاه بر زندگینامه آنها میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 30 دی

امروز 30 دی ماه مصادف با سالروز تولد بسیاری از هنرمندان مشهور دنیا است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید با کدام شخصیت معروف در یک روز به دنیا آمده اید. از میان این هنرمندان به چهره های مشهور ایرانی که امروز متولد شده اند می پردازیم و مروری کوتاه بر زندگینامه آنها میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 30 دی + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 30 دی + عکس و بیوگرافی در ایرناک

چهره های مشهور ایرانی که در 30 دی متولد شده اند

پیمان قاسمخانی

پیمان قاسمخانی فیلمنامه نویس ، کارگردان و بازیگر کشورمان 30 دی 1345 در تهران متولد شد. این نویسنده سرشناس کشورمان همسر سابق بهاره رهنما است و در اغلب کارهای مهران مدیری حضور داشته است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 30 دی ماه + تصاویر

پیمان قاسمخانی در 30 دی ماه متولد شد

پیمان قاسم خانی برادر مهراب قاسم خانی است و برای نوشتن فیلمنامه دختری با کفش های کتانی جایزه بهترین فیلمنامه نویسی و برای فیلمنامه فیلم مارمولک سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرده است.

سوسن پرور

سوسن پرور بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 30 دی 1354 در اراک متولد شد.

سوسن پرور متولد 30 دی است

30 دی سالروز تولد سوسن پرور

سوسن پرور بازیگری را از سال 1372 در تئاتر آغاز کرد و با بازی در سریال بزنگاه در تلویزیون دیده شد . روزگار قریب ، خوب بد زشت ، شهرک جیم ، دزد و پلیس و سفر در خانه از جمله سریال های تلویزیونی سوسن پرور است.

چهره های متولد و درگذشته در 30 دی + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,340