امروز 31 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.

چهره های متولد و درگذشته در 31 مرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به آخرین روز از مردادماه رسیدیم. امروز 31 مرداد همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 31 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 31 مرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 31 مردادند

آشا محرابی

آشا محرابی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 31 مرداد 1352 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 31 مرداد

آشا محرابی بازیگر کشورمان متولد 31 مرداد است

آشا محرابی دختر اسماعیل محرابی بازیگر کشورمان است و کار در دنیای هنر را با رادیو ، سپس تئاتر و بعد از آن با سینما و تلویزیون آغاز کرد و در عرصه دوبله بسیار فعال است.

شهرام قائدی

شهرام قائدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 31 مرداد 1354 در استان فارس متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 31 مرداد

شهرام قائدی بازیگر کشورمان متولد 31 مرداد است

شهرام قائدی اولین بار با فیلم خودرو پلاک 11 و بازگشت پرستوها به دنیای تلویزیون راه یافت و سریال هاتف جدیدترین کار تلویزیونی او محسوب میشود.

اکبر خواجویی

اکبر خواجویی کارگردان کشورمان در سال 1326 متولد شد و 31 مرداد 1393 در تهران درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 31 مرداد

اکبر خواجویی کارگردان کشورمان درگذشته 31 مرداد است

اکبر خواجویی کارگردان سریال پدرسالار بود که سریال های دیگری چون عکاس باشی ، دبیرستان خضراء ، کهنه سوار و رسم شیدایی را کارگردانی کرده است.

ناصر احمدی

ناصر احمدی سال 1323 در دامغان متولد شد و از جمله کارهای او در عرصه دوبله میتوان به مدار صفر درجه ، هشدار برای کبری 11 ، جواهری در قصر ، ارباب حلقه ها ، رودخانه برفی ، گربه روی شیروانی داغ ، مدیر کل ، سرزمین آهن و مانیبال اشاره کرد.

ناصر احمدی دوبلور و گوینده رادیو و تلویزیون درگذشته 31 مرداد است

ناصر احمدی دوبلور و گوینده رادیو و تلویزیون درگذشته 31 مرداد است

ناصر احمدی صدای ماندگار عرصه دوبله در رادیو و تلویزیون بود که زندگی پر برکتش بعد از 75 سال و چیزی بیش از 50 سال حضور در عرصه هنر در 31 مردادماه 1398 به پایان رسید و البته زندگی جاودانه او آغاز شد.

بازدید : 3,266 بار
چهره های متولد و درگذشته در 31 مرداد + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,860