امروز چهارم اسفندماه همزمان با سالروز تولد شقایق دهقان تا حنانه شهشهانی و سعید آقاخانی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 4 اسفند

آخرین ماه سال هم با سرعت در حال گذر است و به زودی زمستان جایش را بهار خواهد داد و سالی نو آغاز خواهد شد. میگویند اسفندی که باشی میشوی ته تغاری خدا و عزیزکرده اش. در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به 4 اسفند رسیدیم.چهره های متولد و درگذشته در 4 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 4 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناک

امروز چهارم اسفندماه همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی در 4 اسفند متولد شدند

سعید آقاخانی

سعید آقاخانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در 4 اسفند 1350 در بیجار متولد شد. او در سال 1372 با مجموعه طنز پرواز 57 به کارگردانی مهران مدیری وارد عرصه بازیگری شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 اسفند +تصاویر

سعید آقاخانی بازیگر کشورمان در 4 اسفند متولد شد

سعید آقاخانی در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر برای ایفای نقش در فیلم خداحافظی طولانی به کارگردانی فرزاد موتمن پس از رقابت تنگاتنگ با سیامک صفری برای بازی در فیلم اعترافات ذهن خطرناک من به کارگردانی هومن سیدی ، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را به خود اختصاص داد.


شقایق دهقان

شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در 4 اسفند 1357 در آلمان متولد شد. او همسر مهراب قاسمخانی نویسنده کشورمان است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 اسفند +تصاویر

شقایق دهقان بازیگر کشورمان در 4 اسفند متولد شد

از بازی های معروف او ایفای شخصیت خانم شیرزاد در مجموعه تلویزیونی ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت در سال 1390 است.


حنانه شهشهانی

حنانه شهشهانی ، بازیگر سریال کلاه پهلوی متولد 4 اسفند 1368 است. وی در رشته موسیقی تحصیل کرده است و اولین بار در 4 سالگی در سریال شلیک نهایی بازی کرد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 اسفند +تصاویر

حنانه شهشهانی بازیگر کشورمان در 4 اسفند متولد شد

بعد از این فعالیت ها چند سالی برای ادامه تحصیل به آمریکا رفته و در سن 16 سالگی به ایران بازگشته و اولین کارش فیلم سینمایی زاگرس بود. کلاه پهلوی ، ترانه مادری ، مثل هیچکس ، جاودانگی ، یک مشت پر عقاب و شلیک نهایی از جمله سریال های او هستند.

چهره های متولد و درگذشته در 4 اسفند + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,100