در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به سومین روز از بهمن ماه رسیدیم. امروز 5 بهمن همزمان با سالروز تولد یکی از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از او می پردازیم.

چهره های متولد و درگذشته در 5 بهمن

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به سومین روز از بهمن ماه رسیدیم. امروز 5 بهمن همزمان با سالروز تولد یکی از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از او می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 5 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 5 بهمن + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی در 5 بهمن متولد شده اند

آزاده آل ایوب

آزاده آل ایوب یا همان خاله نرگس محبوب برنامه های کودک در 5 بهمن ماه سال 1357 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 5 بهمن ماه + تصاویر

آزاده آل ایوب در کنار صبا راد مجری تلویزیون

مجری محبوب برنامه های کودک را میتوان یکی از اولین خاله های سرشناس و محبوب تلویزیون نامید که سالهاست در این حوزه فعالیت میکند.

چهره های مشهور ایرانی متولد 5 بهمن ماه + تصاویر

آزاده آل ایوب در پنجم بهمن ماه متولد شد

آزاده آل ایوب از سال 79 تا 95 با اجرای برنامه رنگین کمان به اوج رسید و توانایی خود را در اجرا و ارتباط با بچه ها نشان داد و در حال حاضر فعالیت هایی از جمله هم بازیگری تئاتر و نویسندگی و گویندگی را در سطح کودک و نوجوان را انجام میدهد .

چهره های متولد و درگذشته در 5 بهمن + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,920