امروز 6 آذر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

چهره های متولد و درگذشته در 6 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به ششمین روز از آذرماه رسیدیم. امروز 6 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 6 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 6 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 6 آذرند

جمشید مشایخی

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان 6 آذر 1313 در تهران متولد شد.

تولد جمشید مشایخی در 6 آذر

جمشید مشایخی بازیگر کشورمان متولد 6 آذر است

جمشید مشایخی فعالیت در دنیای هنر را از سال 1349 آغاز کرد و در فیلم و سریال های ماندگار زیادی جلوی دوربین رفت و ایفاگر نقش های مثبت و منفی زیادی بود. گاو ، قیصر ، سوته دلان ، کمال الملک ، گلهای داوودی ، روز واقعه ، جرم ، عشق گمشده ، تبریز در مه و ... از جمله فیلم های جمشید مشایخی هستند.

داوود اسدی

داوود اسدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 6 آذر 1348 در شهر ری متولد شد.

داوود اسدی بازیگر کشورمان متولد 6 آذر است

تولد داوود اسدی ( فرد گوشه سمت راست ) در 6 آذر

داوود اسدی با بازی در مجموعه ساعت خوش به شهرت و محبوبیت رسید و در سریال هایی چون نوروز 72 ، ساعت خوش ، پرواز 57 ، گلهای آفتابگردون ، نرگس و ... ایفای نقش کرد.

داریوش فرهنگ

داریوش فرهنگ بازیگر و کارگردان کشورمان 6 آذر 1326 در آبادان متولد شد.

تولد داریوش فرهنگ در 6 آذر

داریوش فرهنگ بازیگر کشورمان متولد 6 آذر است

داریوش فرهنگ مدرک تحصیلی اش را در زمینه کارگردانی تئاتر از دانشگاه تهران دریافت کرد و سال 1345 فعالیت در تئاتر را آغاز کرد و به عنوان بازیگر و کارگردان فعالیت در سینما و تلویزیون را ادامه داد. داریوش فرهنگ به عنوان بازیگر در فیلم هایی چون در جستجوی آرامش ، معصومیت از دست رفته ، نفس ، کلاه پهلوی ، پنج کیلومتر تا بهشت ، بی گناهان ، محاکمه و ... ایفای نقش کرد.

بازدید : 4,278 بار
چهره های متولد و درگذشته در 6 آذر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,230