امروز 6 اسفند و بیوگرافی چهره های مشهور ایرانی که در 6 اسفند متولد شدند مانند هوشنگ ابتهاج و نرگس آبیار کارگردان کشورمان را در ایرناک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 6 اسفند

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در 6 اسفند متولد شدند ، همراه ما باشید. ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد 6 اسفند از جمله نرگس آبیار و هوشنگ ابتهاج آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 6 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 6 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی در 6 اسفند متولد شدند

نرگس آبیار

نرگس آبیار نویسنده و کارگردان کشورمان در 6 اسفند 1350 در قم متولد شد. این کارگردان کشورمان تحصیلات خود را در زمینه ادبیات ادامه داد و داستان نویسی را از 1376 آغاز کرد و آثار ارزشمندی را در این زمینه نوشته است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 اسفند + تصاویر

نرگس آبیار کارگردان کشورمان در 6 اسفند متولد شد

وی تاکنون هفت فیلم داستانی و مستند و سه فیلم سینمایی را کارگردانی کرده است. آخرین اثر سینمایی وی به نام نفس در محرم سال 1395 نمایش داده شد.


هوشنگ ابتهاج

امیر هوشنگ ابتهاج متخلص به ، ه. ا. سایه ، شاعر کشورمان در 6 اسفند 1306 در رشت متولد شد.ابتهاج در جوانی دلباخته دختری ارمنی شد که در رشت ساکن بود و این عشق دوران جوانی دست مایه اشعار عاشقانه ای شد که در آن ایام سرود.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 اسفند + تصاویر

هوشنگ ابتهاج شاعر کشورمان در 6 اسفند متولد شد

از مهم ترین آثار هوشنگ ابتهاج تصحیح او از غزل های حافظ است که با عنوان حافظ به سعی سایه نخستین بار در 1372 توسط نشر کارنامه به چاپ رسید و بار دیگر با تجدیدنظر و تصحیحات تازه منتشر شد.

چهره های متولد و درگذشته در 6 اسفند + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,500