اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در 6 تیر متولد شدند یا درگذشتند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 6 تیر

در روزشمار تاریخ تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی به ششمین روز از تیرماه رسیدیم . امروز ششم تیر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 6 تیر می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 6 تیر + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 6 تیر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در 6 تیر متولد شدند یا درگذشتند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 6 تیر هستند

اشکان اشتیاق

اشکان اشتیاق بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 6 تیر 1361 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 تیر

اشکان اشتیاق بازیگر کشورمان متولد 6 تیر است

اشکان اشتیاق برای اولین بار در سریال سیب خنده و دنیای شیرین در سنین نوجوانی جلوی دوربین رفت و سریال پنچری ساخته برزو نیک نژاد در سال 96 جدیدترین کار تلویزیونی او محسوب میشود.


ارسطو خوش رزم

ارسطو خوش رزم بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان 6 تیر 1363 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 تیر

ارسطو خوش رزم بازیگر کشورمان متولد 6 تیر است

ارسطو وش رزم در سریال شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد ، یک مشت پرعقاب ، دیوار شیشه ای ، جاده چالوس و در میان خاکستر ایفای نقش کرده است.


علی کسمایی

علی کسمایی مدیر دوبلاژ ، فیلمبردار ، کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان مهر 1294 متولد شد و 6 تیر 1391 در تهران درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 6 تیر

علی کسمایی مدیر دوبلاژ کشورمان درگذشته 6 تیر است

علی کسمایی از سال 1334 به حرفه دوبله روی آورد و لقب پدر دوبله ایران را از آن خود کرد و بسیاری از دوبلاژهای ایرانی شاگرد او بودند.

چهره های متولد و درگذشته در 6 تیر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,530