امروز 7 تیر همزمان با سالروز تولد الناز شاکردوست و سهراب شهید ثالث از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 7 تیر

زندگی شخصی هنرمندان و چهره های مشهور همیشه زیر ذره بین مردم قرار دارد و دانستن جزئیاتی از زندگی آنها برای مردم از جذابیت های خاصی برخوردار است. تاریخ تولد چهره های مشهور یکی از جزئیاتی است که دانستن آن برای برخی از افراد جالب است.چهره های متولد و درگذشته در 7 تیر + عکس و بیوگرافی در ایرناکچهره های متولد و درگذشته در 7 تیر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که برایتان جلب است بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 7 تیر هستند به شما پیشنهاد میکنیم ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 7 تیر هستند

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست بازیگر سینما و تئاتر کشورمان 7 تیر 1363 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 7 تیر

الناز شاکردوست بازیگر کشورمان متولد 7 تیر است

الناز شاکردوست بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. در سن نوزده سالگی ، با بازی در فیلم گل یخ در سال 1383 به کارگردانی کیومرث پوراحمد ، پا به عرصه سینما گذاشت.


سهراب شهید ثالث

سهراب شهید ثالث نویسنده و کارگردان کشورمان 7 تیر 1323 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 7 تیر

سهراب شهید ثالث کارگردان کشورمان متولد 7 تیر است

سهراب شهید ثالث آغازگر موجی نو در سینما بود و برخی فیلم های او با نام های یک اتفاق ساده ، طبیعت بی جان و در غربت برنده جایزه های بین المللی شده اند.

چهره های متولد و درگذشته در 7 تیر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,790